تبلیغات
دانلود نرم افزار نسخه کامل - مطالب آذر 1388

دانلود نرم افزار نسخه کامل

دانلود رایگان / حق هر ایرانی

 

معروف ترین نرم افزار فشرده سازی و ساخت Setup به نام WinRar V4.1.65-Full

 

تعداد بازدید:

نوشته شده توسط: شیخعلیشاهی

این نرم افزار میتواند فایل های دریافتی شما را که از اینترنت و... گرفته اید را به اصطلاح استخراج نماید و علاوه بر این می تواند تعمیر فایل های زیپ و رار خراب شده را انجام دهد (Repair) و دارای قابلیت های زیادی است . شما پس از دانلود این نرم افزار فوق العاده به ویژگی های آن حتما پی خواهید برد. از این نرم افزار میتوان برای تولید آرشیو نیز استفاده کرد.... (( دریافت و توضیحات بیشتر در ادامه مطلب ))

 

 

 


ادامه مطلب

ساخت لوگو و تصاویر متحرک با نرم افزار قدرتمند Easy Gif Animator V4.4

 

نوع مطلب :نرم افزار فارسی ،دانلود نرم افزار ، تعداد بازدید:

نوشته شده توسط: شیخعلیشاهی

Easy GIF Animator نام نرم افزاری می باشد که به کمک آن قادر خواهید بود تا با استفاده از ابزارهای مختلف اقدام به ساخت تصاویر متحرک با فرمت GIF نمایید. این نرم افزار قادر به ساخت تصاویر در اندازه های مختلف برای بنرها * لوگوها * تصاویر تبلیغاتی و... خواهید بود. استفاده از عکس های دلخواه در برنامه با فرمت های مختلف * تنظیم زمان نمایش فریم ها * قابلیت قرار دادن افکت های حرکتی مختلف بر روی تصاویر و ... همگی از ویژگی های این نرم افزار می باشند... (( توضیحات بیشتر و دانلود در ادامه مطب))

 

 

 


ادامه مطلب

نرم افزار کوچک و ساده ی 3GP Video Player Farsi V2.12.03

 

نوع مطلب :نرم افزار فارسی ،دانلود آهنگ و موسیقی ،دانلود نرم افزار ، تعداد بازدید:

نوشته شده توسط: شیخعلیشاهی

نرم افزار کوچک و ساده ی 3GP Video Player Farsi  V2.12.03 جایگزین مناسب برای نرم افزارQuick Time است و از امکانات ویژه ای برخوردار است. امکان دیدن اطلاعات فایل و بازکردن URL(آدرس اینترنتی) از ویژگی های بارز این نرم افزار است ....  (( دریافت فایل در ادامه مطلب ))

 


ادامه مطلب 
<<<--farsitools.mihanblog.com--->>>